Rýchly náhľad

10

Domov Elektronického Príslušenstva

Pre Amazon Oheň Stick Bezdrôtového Diaľkového Ovládania s Klávesnicou Požiaru TV nahradenie 6-os somatosensory bezdrôtové myši a klávesnice

€11.58 €6.71

Štítky: oheň tv, Klávesnica, myš, mause sem fio, klávesnica mechan, klávesnica bezdrôtová, vzduch klávesnica myš, oheň stick tv, box tv, 10 android tv box.

Porovnať


 • SKU: c679

Najpredávanejší

Popis

Popis:

Ako chcete spárovať s vaším Oheň TELEVÍZIA:

1. Najprv Stlačte OK + TV Tlačidlá v rovnakom čase na diaľkové ovládanie ste si zakúpili. Červená LED a Modrá LED rýchlo blikať(režim Párovania teraz)

2. Pomocou oringal Požiaru TV diaľkové ovládanie alebo iný herný ovládač zariadenia, ktoré ste už spárované v minulosti, Prejdite na Oheň TV Menu Nastavenia--Radiče&Bluetooth Zariadenia---Herné ovládače--Bluetooth Remote, ktoré chcete spárovať s ACEMAX/Gowell Vzdialené, keď párovanie úspešné, modré LED prestanú blikať.(ak váš Oheň TV Remote zničený, stratený....tiež, že nemá inú párové herné ovládače na strane, môžete použiť Klávesnicu USB k ísť na, nastavenia, ak chcete navigovať a potvrdiť, Požiarnych TV stick, si môžete zakúpiť OTG hub na fullfil funkcie USB).

Tipy:

1. Prosím, použite úplne nové batérie, keď prvý raz používate, inak nemôže pár alebo vždy drop ak nie je dosť, napájacie napätie.(Červená LED vždy flash)

2.Pri použití ako Oheň TV Remote, Vol+, Vol - tlačidlá, tlačidlo stlmenia, PG+, PG-, Kurzorom, dostupné Žiadne funkcie. to však neznamená, že vzdialené, je chybný.

3. Ak chcete šetriť energiu, ak vzdialenej žiadna operácia v priebehu 30 sekúnd, bude to do spací režim a stlačte ľubovoľné tlačidlo na diaľkovom ovládači spojiť s Ohňom TV (alebo iné zariadenie, ktoré je už spárované) automaticky znova do 1s. To však neznamená, že vzdialené, je chybný. musíme to robiť týmto spôsobom, ak chcete uložiť vaše batérie, inak, diaľkové vždy pošle bluetooth singnals a prijíma. batérie budú suché až v priebehu niekoľkých dní.

4. Pre IR Vzdelávania funkcie, TV Remote potrebné na podporu NEC Protokol, inak nemôže napĺňať túto funkciu. Aj niektoré TELEVÍZNE značky ako SONY, Pansonic, LG, ... 's TV Remote poslať zmiešané IČ singnals(to znamená, stlačte raz, jeden singnal, keď stlačíte znova na to isté tlačidlo, ďalšie singnal), ak to, ACEMAX/Gowell Bluetooth tiež nemôže napĺňať IČ vzdelávania funkcie. to však neznamená, že vzdialené, je chybný.

5, Toto diaľkové funguje aj s inými android televízne prijímače s bluetooth, ktoré chcete spárovať, musíte ísť na Android TV Box nastavenia a nájdite bluetooth a spárujte.

Špecifikácie:

Špecifikácie:

100% zbrusu nový a vysoko kvalitné

Osobitne navrhnuté pre Amazon Požiaru TV Box a Oheň TV Stick

Plný prístup k klávesnice sa nachádza pod diaľkové ovládanie

Jednoduchšie vstupné heslo a vyhľadať programy s klávesnicou a číselné tlačidlá

Materiál: Plast+Silikón

Veľkosť: 172x52x19mm

Farba: Čierna

Podsvietenie Farba: Biela

Batérie: 2* AAA batérie(Nie sú súčasťou)

Počet Kľúčov: 73

Rozsah: 10 m

Funkcia Bluetooth: ÁNO

Package Zahrnuté:

1* USB Diaľkové Ovládanie s Klávesnicou

1* Užívateľská Príručka

1*USB prijímač

Poznámky:

Poznámka:

Prosím, aby menšie odchýlky v dôsledku ručné meranie.

V dôsledku rozdielov medzi rôznymi monitory, obrázok sa nemusí odrážať skutočný farba položky.

Doplňujúce údaje

 • Názov Značky: int pole pro
 • Vhodné: pre Amazon Požiaru TV Box a Oheň TV Stick
 • Package: Áno
 • Certifikácia: CE
 • Použitie: android tv box
 • Pôvod: CN(Pôvodu)
 • Bezdrôtová Komunikácia: Bluetooth

Recenzie (1)

Pridať recenziu

12345

 • Serega Chubarov

  O.K.

Prenosné Ručné Diaľkové Ovládanie Nahradenie Smart Digital TV Diaľkový ovládač Pre TV Remote RC1912

EA0003401 Špecifikácia: Model: RC1912 Univerzálne diaľkové je kompatibilný s väčšinou TV Ideálna náhrada za stratený, zničený alebo starý Bez programovania potrebné, ľahko ovládateľný ako originál, diaľkové ovládanie Používať nové low-power chip, batérie odolnejšie Pohodlné ručné

Čierna Farba, Náhradné mag 250 Diaľkové Ovládanie Pre mag250 254 255 256 257 270 275 systému linux iptv media player

Čierna Farba, Náhradné Diaľkové Ovládanie Pre Mag250 systému linux iptv set-top box Description Nové Čierna Farba, Náhradné Diaľkové Ovládanie Pre MAG250 IPTV Box Diaľkové ovládanie Popis: 1.Vysoko kvalitné diaľkové ovládanie. 2.100%test pred odoslaním. 3.Práca pre MAG250 254 255 256 257 260 270 275 . Package: 1 x Diaľkové ovládanie

Pôvodné PLC radič DVP32EC00R3 PLC EC3 séria 100-240VAC 16DI 16DO Reléový výstup

Č. 1: Informácie O Platbe Akceptujeme Escrow služby. Č. 2: O Colné A Manipulačné Poplatky: Pre všetkých zákazníkov, objednávok, nemáme starosti odovzdanie poplatok, aj 1pcs časť. Keď častí dostaviť sa na miestneho zvyku, ak diely boli účtuje clo, sme nie je zodpovedná za akékoľvek clá a dovozné dane. Č.

Pripojte Sa Do Nášho Newsletter