Rýchly náhľad

10

Mobilný Telefón Časti

LCD Podsvietenie Doska Výmena za Sony Xperia Kompaktný Z5

€3.72 €3.17

Štítky: lcd z5, displej xperia z5, xperia z5 lcd originál, xperia z5c lcd, ovládač tv, xperia z5 lcd digitalizátorom., ovládač pre led tv, sony xperia z5 obrazovke nahradiť, rada led tv, rada tv.

Porovnať


  • SKU: c1180

Najpredávanejší

Popis

Pred Poznámky K Inštalácii

1. Tipy 1: Test pred inštaláciou

Pri testovaní, neodstraňujte ochranný film alebo značky. Venujte prosím pozornosť na problém statickej elektriny.

Pred vykonaním akejkoľvek opravy, uistite sa, že zem seba, je REMEŇ (elektro výbojom statickej elektriny) popruh. Toto zabráni statickou elektrinou poškodeniu elektronických komponentov do telefónu.

Uistite sa, že nosiť prostriedky na ochranu očí a buďte opatrní, nie znížiť prst s sklenené črepiny.

2. Tipy, 2: Simuluje testovanie

Displej výmena je veľmi nestabilné produktu. My vám odporúčame vyskúšať pred inštaláciou. Prosím simuluje testovanie, čo znamená, mobilný telefón od seba, (doska + LCD alebo obrazovky) pripojeného audio kábel a nových náhradných, napájania, test skončil. Ak test OK, prosím, nainštalujte ju. Ak to nemôže zobraziť, prosím, kontaktujte nás na prvýkrát. A prosím, nesnažte sa byť nainštalovaný v mobilnom telefóne. Sme nie je zodpovedná raz obrazovka je nainštalovaný.

3. Tipy 3: nie viac než ohybu kábla

Prosím, uistite sa, LCD kábel nie viac než ohýbať. Viac ako 90 stupňov ohnuté spôsobí black displej.

Informácie o produkte

1. Vysoko kvalitný LCD displej, podsvietenie doska pre Sony Xperia Z5 Kompaktný.

2. Vymeniť rozbité alebo nefunkčný LCD podsvietenie doska s novým.

3. Každá položka bola overená a je v dobrom stave pred odoslaním.

4. Profesionálna inštalácia je vysoko odporúčané. Sme nie je zodpovedná za žiadne poškodenie vášho mobilného telefónu/mobilného telefónu, ktoré môže spôsobiť počas zmena náhradných dielov.

Všeobecné Kompatibilný so Sony: Xperia Z5 Kompaktné Typy LCD Podsvietenie Doska

1. Čína Príspevok Obyčajný Malý balík Plus, doprava zdarma, môže byť iba sledované v Číne, ale žiadny detail sledovanie informácie vo vašej krajine. 2. Keď dátum doručenia bude koniec a vy ešte nie dostávať svoj pozemok,prosím kontaktujte nás a my sa predĺži doba dodania 10-25 dní.Ak ste ešte nedostali vašu zásielku do 10 dní, vrátime. 3. Ak chcete registrovaný spôsob dopravy, prosím, zvoľte Covid19sk.sk Štandardná Doprava alebo Čína Príspevok Air Mail.

1. Nie sme zodpovednosť za meškanie spôsobené ciel, dovozných ciel, daní alebo iných colných poplatkov. 2. Uveďte, prosím, dôkaz video do 5 dní po prijatí, ak nie je kvalita problém, problémy budú riešené s vrátenie peňazí alebo výmenu. 3. Prosím informujte nás, do 2 dní po prijímať zlý výrobok. Ponúkame zľavu, výmenu alebo vrátenie peňazí po potvrdení. 4. Ponúkame na údržbu do 6 mesiacov. 5. Propagácia produktov ponúka len výmena a údržba; vrátenie nie je prijatý (s výnimkou zle výrobkov dostal.)

1. Ak ste spokojní s našimi výrobkami a služby, vaša Pozitívna spätná Väzba bude veľmi ocenil. 2. Ak z akéhokoľvek dôvodu nie ste spokojní so svojím nákupom, kontaktujte nás, prosím, pred odchodom žiadne negatívne alebo neutrálne spätnú väzbu, budeme sa snažiť v našich silách, aby vám pomohol. 2. Budeme s vami spolupracovať, až kým nebudete spokojní. Veríme, že priateľské komunikácie môže vyriešiť všetky problémy.

1. Väčšina výrobkov, ktoré sú predmetom zaplatení dovozného cla (napr. v USA) alebo iných povinností, a iné poplatky vrátane dane z pridanej hodnoty (DPH) alebo iné dane. Ak sú tieto potreby budú vyberané a určená, keď zásielka je spracovaná podľa platných colných agentúry vo vašej krajine. Prosím, informujte vo vašej krajine dovozu politiky, pochopiť a overiť použiteľnosť a vášho zodpovednosť za akékoľvek týchto ciel a daní na produkty môžete zakúpiť. 2. Všetky platné ciel a daní, ak existujú, nie sú zahrnuté v kúpnej cene vašej objednávky alebo transakcie. Ak sa uplatňujú, a sú vyberané, potom sú vaše (a nie naše alebo výrobcu produktu alebo dodávateľa) jedinou a výhradnou zodpovednosťou, a uhradí priamo do vašej vlády alebo kuriérskou spoločnosťou, ak sú výrobky dodávané. 3. Platba vyššie uvedené povinnosti, dane a poplatky nie sú naše (alebo výrobcu produktu alebo dodávateľa) zodpovednosť. 4. My nenesie zodpovednosť za akékoľvek prepravné alebo colné odkladu, pretože to je mimo našej kontroly.

Doplňujúce údaje

  • Číslo Modelu: Pre Sony Xperia Kompaktný Z5
  • Kompatibilné Značky: Sony Ericsson
  • Dizajn: BAR

Recenzie (1)

Pridať recenziu

12345

  • Kov Arina

    To the original is far from uniform glow, but in general norms

€3.92 €3.53

Mobilný Telefón Časti

Veľká Zadná Kamera Pre Nokia 7 Plus 7Plus 7+ CK-1046 TA-1055 TA-1062 6 V Zadnej Hlavný Fotoaparát S Flex Stužkový Kábel, Náhradný

QCC V TAI WAN Veľká Zadná Kamera Pre Nokia 7 Plus 7Plus 7+ CK-1046 TA-1055 TA-1062 6 V Zadnej Hlavný Fotoaparát S Flex Stužkový Kábel, Náhradný Predajné Miesta : Argentína Priateľ Upozornenie!!! Argentína občanov sú obmedzené ročné online nakupovanie v zahraničí až 2 krát ročne. Ak nákupná suma je

€9.85 €8.38

Mobilný Telefón Časti

5 ks AYJ USB Nabíjací Port Flex Kábel pre iPhone, 8 X Plus 8G 4.7 8Plus USB Dock Konektor Nabíjačky Mikrofón Opravy dielov

5 ks AYJ USB Nabíjací Port Flex Kábel pre iPhone, 8 X Plus 8G 4.7 8Plus USB Dock Konektor Nabíjačky Mikrofón Opravy dielov Popis : 1, Každá položka bude balené v PP taška ! 2, Všetky položky sú testované a dobré pracovné condiction. 3, Rýchle dodanie do 3 pracovných dní. 4,Výborná Po-predajný Servis ,Prosím,

Pripojte Sa Do Nášho Newsletter